Reduktor Objętości Kèraliss

Reduktor objętości Kèraliss został stworzony, aby wygładzać włosy na długi czas. Jest to główny składnik rewelacyjnego zabiegu prostującego włosy.

Zmniejsza objętość włosów, zapobiega puszeniu się, nadaje im naturalną gładkość oraz pozostawia je zdrowe i silne na dłużej.

Aby maksymalnie wydłużyć efekt, do codziennej pielęgnacji włosów stosuj odpowiednie kosmetyki. Możesz wybrać dedykowany szampon i odżywkę Kèraliss ANTY FRIZZ lub produkty z serii HAIRWELLNESS Sleek oraz GERMOLOGY Smooth&NoFrizz.

Read moreShow less
449,00 zł (brutto)
Opis

Reduktor objętości Kèraliss to drugi etap stworzony po to aby wygładzać włosy na długi czas. Poprzez podgrzanie otrzymujemy rewelacyjny efekt wygładzenia i sprężystości pozbawiając włosy nadmiernej objętości i pierzenia się.

Sposób użycia: Nałożyć około 20-40 ml reduktora objętości Kèraliss przy użyciu pędzla na małe partie włosów o grubości 2-3 cm. Ilośc produktu zależy od długości i stopnia porowatości włosów. Rozprowadzić produkt na włosach za pomocą wąskiego grzebienia i pozostawić na około 30 minut bez przykrycia. Następnie wyczesać nadmiar produktu z włosów i wysuszyć je suszarką. Po wysuszeniu przeciągać włosy prostownicą około 4/6 razy każdą partię, regulując temperaturę od 200-230 stopni dla włosów naturalnych i odpornych i 180 stopni dla włosów zniszczonych lub delikatnych. Ponownie spłukać włosy obficie wodą po czym przejść do etapu traeciego a następnie wymodelować według upodobania.

Pojemność: 250 ml

Read moreShow less
Szczegóły produktu
Opinie
Brak komentarzy

Leave a review

  • Fit:
  • Quality:
Describe this product using simple and short words.
Upload images:
Drop images here or click to upload.

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów