SPA dla Twoich włosów

Poznaj linię produktów bogatych w naturalne składniki aktywne ze specjalnymi właściwościami leczniczymi - dzięki nim możesz leczyć problemy skóry głowy i włosów
oraz zapobiegać ich powstawaniu

U podstawy stworzenia tej linii produktów leży przekonanie, że bez wody, nie ma życia. Pierwsze organizmy żywe na Ziemi wykształciły się w wodzie, to z wody składają się wszystkie nasze komórki, woda może stanowić nawet do 90% masy komórki! Najnowocześniejsze badania technologiczne odkrywają na nowo antyczną praktykę terapeutyczną opartą na wodzie. Woda MORSKA i woda TERMALNA mają wpływ leczniczy na ludzkie ciało. Talasoterapia, Terapia Błotna oraz Balneoterapia stanowiły inspirację do stworzenia systemu leczniczego HYNTEGRA.

Znaki rozpoznawcze tej linii to:
 • składniki funkcjonalne pozyskane z wody i roślin morskich,
 • 100% CERTYFIKOWANYCH substancji czynnych pochodzenia roślinnego,
 • bez konserwantów (lub z bardzo małą ilością),
 • brak składników pochodzenia zwierzęcego,
 • formuła przebadana mikrobiologicznie.

Kosmetyki do włosów HYNTEGRA zawierają Wody TERMALNE ze źródeł Sant’Andrea Bagni (miasto we Włoszech) oraz Wodę MORSKĄ z Morza Tyrreńskiego z dodatkami zwiększającymi ilość Oligoelementów, co wpływ na ich lepszą biodostępność.

Produkty są podzielone na dwie kategorie ze względu na rodzaj działania – dla skóry głowy i łodygi włosa - obie kategorie współdziałają dla maksymalnej efektywności. Innowacyjna kombinacja daje możliwość leczenia CELOWANEGO i SPERSONALIZOWANEGO. Specjalnie opracowany protokół postępowania to cztery różne ścieżki zabiegów leczniczych, które dobierane są tak, by jak najlepiej sprostać zróżnicowanym potrzebom.

DLA SKÓRY GŁOWY

1. Błoto Mineralne – przygotowanie skóry głowy do dalszych zabiegów, działanie tonizujące

Mineralne, oczyszczające błoto kosmetyczne z Zieloną i Czerwoną Naturalną Gliną. Zawiera Sól z Morza Czerwonego oraz Algi Chlorelli, które wykazują właściwości oczyszczające, detoksykujące oraz tonizujące. Błoto kosmetyczne przygotowuje skórę głowy na kolejne zabiegi.

2. Szampon tonizujący – pomaga zwalczać łupież i/lub łojotok

Szampon do włosów zawierający Brązowe Algi i Wyciąg z Morszczyna, które wykazują właściwości oczyszczające i ściągające. Zwalcza łupież oraz redukuje produkcję sebum z udowodnioną skutecznością.

3. Serum rewitalizujące – pomaga zwalczać problem wypadania włosów

Rewitalizujące serum do włosów, które zapobiega wypadaniu włosów z udowodnioną skutecznością. Zawiera Termalne Oligoelementy, Algi Kelp oraz Pulpę Bambusową, które stymulują i dotleniają skórę głowy oraz wzmacniają łodygę włosa. Pomaga reaktywować mikrokrążenie z korzyścią dla cebulki włosa.

DLA ŁODYGI WŁOSA

1. Szampon intensywnie regenerujący – do włosów zniszczonych, suchych, puszących się

Intensywnie regenerujący szampon do włosów o kwaśnym pH. Zawiera Termalne Oligoelementy, Polisacharydy z Czerwonych Alg oraz Wyciąg z Lilii Wodnej. Czyści włosy nie naruszając ich bariery hydrolipidowej. Pozostawia włosy miękkie, błyszczące i pełne.

2. Maska intensywnie regenerująca – do włosów zniszczonych, suchych, puszących się

Intensywnie regenerujący szampon do włosów o kwaśnym pH. Zawiera Termalne Oligoelementy, Polisacharydy z Czerwonych Alg oraz Wyciąg z Lilii Wodnej. Czyści włosy nie naruszając ich bariery hydrolipidowej. Pozostawia włosy miękkie, błyszczące i pełne.

3. Szampon rewitalizujący – do włosów słabych, cienkich, z tendencją do wypadania

Rewitalizujący szampon do włosów zawiera Brązowe Algi i Pulpę Bambusową oraz Aminokwasy, które wykazują właściwości tonizująco-wzmacniające oraz uzupełniają ubytki w strukturze włosa. Dodają witalności i charakteru.

4. Olejek ochronny – ma działanie antyoksydacyjne, nawilża, wygładza, chroni

Olejek ochronny zawierający Termalne Oligoelementy, Lawendę Morską o działaniu przeciwutleniającym oraz Olej Monoi o działaniu nawilżającym, kojącym. Chroni włosy przed agresywnymi czynnikami zewnętrznymi.

W tym wpisie to wszystko, dziękujemy, że dotrwałaś_eś do końca!
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat protokołów postępowania HYNTEGRA, śledź naszego bloga, więcej napiszemy już wkrótce :)

Lecznicza moc wody dla zdrowej skóry głowy i pełnych życia włosów!

Komentarze (1)

  • Mariam
  • 2021-02-22 22:08:34
  Polecam wszystkie produkty z tej serii. Bardzo dobra jakośc.

Nowy komentarz

Odpowiadasz na komentarz

Menu

Ustawienia

Kliknij po więcej produktów.
Nie znaleziono produktów